Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


CEM GRUP PROJE İNŞAAT ELEKTRİK MEKANİK TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2137 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.137 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
29 Ocak 2009 ,Perşembe
Yetkilileri
TAYFUN YÖNDEM Yönetim Kurulu Üyesi Genel Müdür MEHMET KOBANBAY Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon
(216)467-86-20
Bölge
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Adres
Y.DUDULLU ŞERİFALİ ERTUĞRUL GAZİ SOK.NO.2 KAT 3 ÜMRANİYE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Yurtiçi ve yurtdışında resmi ve özel her nevi inşaat taahhüdünde bulunmak inşaatlar yapmak veya yaptırmak suretiyle satmak kiraya vermek arttırma ve eksiltme ihalelerine girmek ......planlama danışmanlık kontrolörlük inşaat ve anılan işlerle ilgili organizasyon koordinasyon ve işletmeciliğini yapmak veya yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.