Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ÇAVUŞLAR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1220 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.220 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
02 Ekim 2006 ,Pazartesi
Yetkilileri
ŞERAFETTİN ÇAVUŞ Müdür Münferiden
Telefon
(212)579-27-24
Bölge
KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Adres
GÜLTEPE MAH.BAĞLAR CAD.MOR SOK.48/4 KÜÇÜKÇEKMECE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket maksat ve mevzuunun tahakkuku için her türlü menkul ve gayrimenkul malları satın alır, satar kiraya verir kiralar rehin ve ipotek eder, hasılı her şekilde tasarrufi ve iltizami muamelelerde bulunur, şirket menfaatlerinin kurulması için 3.şahıslardan ipotek alır ve fes eder .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.