Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


BURA HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1802 3
Bu işletmeye ait bilgiler 1.802 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
22 Aralık 2010 ,Çarşamba
Yetkilileri
MUHTESİM TAPINÇ Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden
Telefon
0 (212) 549 45 50
Fax
0 (212) 549 78 88
Bölge
BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Adres
İKİTELLİ OSB AYMAKOP SAN.SİT. AYMAKOP TİC.MER.K.9 NO.1 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Kurulmuş veya kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bunların yatırım finansman organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bir bünye içerisinde ve ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini artırmak. Şirket amaç ve konularını gerçekleştirmek için alım inşa trampa bağış şeklinde gayrimenkuller edinebilir veya kiralayabilir bunları başkalarına devir ve ferağ edebilir kısmen veya tamamen başkalarına kiraya verebilir ayrıca kendi gayrimenkulleri üzerinde 3.şahıslar lehine gerek kendi ve gerekse hissedarları ve ortağı bulunduğu diğer şirketlerindoğmuş ve doğacak borçlarını temin etmek üzere ipotek tesis edebilir irtifak ve intifa sükna hakları medeni kanun hükümleri gereğince ayni veya gayri maddi haklarla ilgili her çeşit tasarruflarda bulunabilir ve işletme rehini yapabilir. Şirket amaç ve konusuyla ilgili olarak her türlü hukuki tasarruflardan doğan hak ve alacaklarının tehsili veyatemini icra ipotek menkul rehini işletme rehini kefalet velhasıl ayni ve şahsi her nevi teminatlat alabilir bunlarla ilgili olarak tapuda terkin ve tescil işlemlerinde bulunabi lir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Bağlı olduğu kategoriler

Para ve Finans->Holdingler Fonlar

metin özbatun

01/04/2011

web sayfanız yokmudur?
 

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.