Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo
 ¦   ¦  ¦  ¦ 

BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR ANONİM ŞİRKETİ AKBELEN MERSİN ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 655 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
12 Haziran 2008 ,Perşembe
Yetkilileri
BANU ÖZBAŞARAN
Ortakları
 BANU ÖZBAŞARAN
Bölge
MERKEZ / MERSİN
Adres
OSMANİYE MAH. AKBELEN CAD. UĞUR APT. ALTI NO:38 33220 MERKEZ, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

PERAKENDE alanlarında MERSİN Bölgesinde PERAKENDE TİCARET meslek grubunda Bakkal ve marketlerde yapılan perakende ticaret (belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda gıda, içecek veya tütün ağırlıklı perakende ticaret) gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.