Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


BİLGE KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 13.146 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
15 Şubat 2012 ,Çarşamba
Yetkilileri
BURAK AYDIN
Telefon
0212 482 45 99
Fax
0212 571 45 99
Bölge
BAKIRKÖY / İSTANBUL
Adres
KARTALTEPE MAH.İNCİRLİ CAD. NO.68 KAT.3 DA.6 BAKIRKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.bilgekoruma.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Bilge Koruma ve Özel Güvenlik | Fiziki Güvenlik - Elektronik Güvenlik - Güvenlik Danışmanlığı

Bilge Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri; 2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydetmiş olup, disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe öncü şirketler arasında bulunmayı sağlayabilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri,havaalanları, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır. 2004 yılından bugüne kadar Türkiye’nin doğusundan batısına uzanan geniş bir hat üzerinde bulunan çeşitli illerde projeler yürütürek, Güvenlik sektöründe çok merkezli yönetim anlayışı bakımından önemli bir know-how değerine sahip bir kurum anlayışıyla gelecek projeksiyonuna yönelik hedefler belirlemekteyiz.

Şirketimiz tarafından yürütülen Güvenlik Hizmetleri; Özel Güvenlik görevlisinin görev ve yetkileri aşşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

Güvenlik Hizmetleri
Para – Değerli Eşya Nakli Güvenliği
Elektronik Güvenlik Hizmetleri
Alışveriş Merkezi Güvenliği (AVM)
Bina ve Site Güvenliği
Tesis Güvenliği
Geçici Güvenlik Hizmeti
Konser Güvenliği
Ofis ve İşyeri Güvenliği
Okul Güvenliği
Kurumsal Organizasyon Güvenliği
İşyeri Güvenliği
Fabrika Güvenliği
Yakın Koruma Güvenliği
Bireysel Organizasyon Güvenliği
K9 Güvenliği

Bağlı olduğu kategoriler

Hizmet Sektörü->Güvenlik Hizmetleri

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.