Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


BEST BANYO İMALAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
4831 3
Bu işletmeye ait bilgiler 4.831 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
15 Haziran 2011 ,Çarşamba
Yetkilileri
AHMET ERDOĞAN Müdür Münferiden
Ortakları
AHMET ERDOĞAN HÜSEYİN ERDOĞAN ZAİRDZHAN AISAROV
Bölge
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Adres
İNKILAP MAH.YILDIRIM CAD. NO.8/A ÜMRANİYE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü banyo dolapları banyo aksesuarları ve banyo dekorasyon işleri imalatı alımı satımı pazarlaması ithalatı ve iharactını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.