Sektorel Rehber Logo

BAYER TARIM İLAÇLARI SANAYİ LTD.ŞTİ.ANTALYA TEMSİL BÜROSU

Bu işletmeye ait bilgiler 12.160 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
17 Şubat 1967 ,Cuma
Telefon
2423223544
Fax
2423217270
Bölge
ANTALYA / Antalya
Adres
BURHANETTIN ONAT CD.SEYITOGLU APT.A BLOK 8/8 ANTALYA, Antalya, TÜRKİYE
Web Adresi
www.bayer.com.tr
"BAYER TARIM İLAÇLARI SANAYİ LTD.ŞTİ.ANTALYA TEMSİL BÜROSU" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

BAYER ZİRAAT VE VETERINER İLAÇLARI ANTALYA TEMSİL BÜROSU.

Bayer CropScience, bitki ile ilgili çözümler, ürünler ve hizmet sağlayan global bir firmadır ve dünya zirai kimya pazarında ana bölümler olan bitki koruma, bioteknoloji, tohum ve çevre bilimi alnalarında lider durumdadır. Genel Merkezi Monheim Almanya olup, 18,300 çalışanımız 120'den fazla ülkede çalışmaktadır.

Bayer CropScience olarak temel sorumluluk ve görevimiz, Türkiye pazarına en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktır. Yenilikçi çözümlerimizle üretiminizde kaliteye ulaşmanız için önder ortağınız olmayı hedefliyoruz. Çalışma ve faaliyetlerimizin odak noktası, müşteri ve paydaşlarımızla uzun vadeli, tutarlı, öngörülebilir kazanç ve karşılıklı yararlar sağlayan güçlü bir ortaklık kurmaktır.

İşimizi sorumlu şekilde yürütüyor, taahhütlerimizi sürdürülebilir gelişmeye göre gerçekleştiriyor ve uzun vadeli büyüme ile birleştirilmiş üstün malî geri dönüşler sağlıyoruz.

Bayer CropScience dünya çapında yoğun Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri yürütmektedir. 2008 yılında tarım koruma, tohum, yeşil biyo-teknoloji ve tarım dışı haşere kontrolü alanlarında yeni ürün geliştirmek için 649 milyon Euro yatırım yaptık. Bayer CropScience araştırma ve geliştirme ekibi kendi sektöründeki en iyilerinden biridir. Bu ekip yalnızca yeni ürünler piyasaya sürmekle kalmamış, ayrıca mevcut bileşiklerin yeterliliğini artırmaya ve ürün ömür döngüsünü uzatmaya da yoğunlaşmıştır.

Çevre Bilimi
Tarım dışı bütün haşere kontrol uygulamalarını içermektedir. Tüketici ve profesyonel pazarlarda farklı müşteri gruplarına hizmet vermektedir. Müşteri odaklı yenilikler ve ürünlerimizin desteği ile, profesyonel haşere mücadele firmalarına, özel ve kamu kuruluşlarına ve vektör mücadele profesyonellerine, esneklik, güvenli kullanım ve kolay uygulama olanakları sağlamaktadır.

BioScience Bölümü
Tohum sektöründe kanola, pirinç ve pamuk tohumu üzerine faaliyet göstermektedir. Ülke şartları sebebiyle Türkiye'de sadece pamuk tohumu yer almakta olup sertifikalı pamuk tohumu üretimi ve pazarlaması yapılmaktadır. Üretimi gerçekleştirilen tohumlar iç piyasa ve ihracat amaçlıdır.

Farklı bölgelerdeki adaptasyon kabiliyeti yüksek, elyaf kalitesi ve verim oranı yüksek çeşitler sunmaktadır. Pamukta makinalı hasada uygun çeşitleri bulunmaktadır. Özel ve kamu kuruluşları ile çırçır ve tekstil fabrikalarına Türkiye'de henüz kullanımı diğer pamuk üreticisi ülkelere oranla düşük olan sertifikalı pamuk tohumu tedariki sağlanmaktadır.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu