Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


BALTAY DANIŞMANLIK PAZARLAMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 415 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
17 Haziran 2008 ,Salı
Yetkilileri
ÖMER SEYFİ BALTACI Müdür Münferiden
Telefon
(212)219-67-01
Fax
(0212)219-67-05
Bölge
EMİNÖNÜ / İSTANBUL
Adres
ALEMDAR MAH.HİMAYE-İ ETFAL SOK.NO.8 KREDİ HAN K.2 NO.25 EMİNÖNÜ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Yatırım danışmanlığı ve mali müşavirlik kapsamında olmamak kaydıyla finansal ticari ve sınai konularda danışmanlık tanıtım ve pazarlama hizmetleri vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.