Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

ARONAY AYAKKABI-ABDULLAH ONAY

Bu işletmeye ait bilgiler 5.465 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
25 Temmuz 2000 ,Salı
Telefon
0232 264 8881
Fax
0232 264 1562
Bölge
BORNOVA / İZMİR
Adres
EGEMENLİK MAH. 6116 SOK. NO:19-21 IŞIKKENT BORNOVA, İZMİR, TÜRKİYE
Web Adresi
www.aronay.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ Meslek grubunda, BORNOVA / İZMİR Bölgesinde Deriden ayakkabı, mes, bot, çizme, postal, terlik, vb. imalatı (tamamıyla tekstilden olanlar ile ortopedik ayakkabı ve kayak ayakkabısı hariç) konularında hizmet vermektedir.

Bağlı olduğu kategoriler

Tekstil ve Konfeksiyon->Ayakkabı İmalatı

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.