Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ARES ÇORAP TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 925 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
26 Temmuz 2002 ,Cuma
Yetkilileri
ERSİN TUNABOYLU Müdür Münferiden
Telefon
(216)394-17-57
Fax
(0216)394-17-99
Bölge
TUZLA / İSTANBUL
Adres
POSTAHANE MAH.RAİF ORBAY CAD. G 25 SOK.NO.6/1 TUZLA, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Pamuklu yünlü ve suni sentetik ipliklerden mamül her türlü kumaş triko iç ve dış giyim deri ve konfeksiyon mamüllerinin imali fason olarak yapılması imal ettirilmesi alımı satımı ithali ihracı dahili ticareti ve pazarlamasını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.