Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

ALİ KÜÇÜK - KÜÇÜKOĞLU TİCARET

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
6894 3
Bu işletmeye ait bilgiler 6.894 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
29 Ağustos 1978 ,Salı
Telefon
0242 426 3048 / 0242 426 3037
Fax
0242 426 3137
Bölge
AKSU / ANTALYA
Adres
KONAK MAH. İSMAİLOGAN CADDESİ NO:3 AKSU, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İnşaat malzemeleri alanlarında TOPRAK ÜRÜNLERİ meslek grubunda AKSU/ANTALYA Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda çimento, alçı, harç, kireç, tuğla, kiremit, briket, taş, kum, çakıl vb. inşaat malzemeleri perakende ticareti gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ, SERA MALZEMELERİ ALIM SATIM, PROJE, MONTAJ VE İMALATI

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.