...
Sektorel Rehber Logo

AKTİF DAĞITIM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ VE PAZARLAMA SANAYİ TİCARET A.Ş. ANTALYA ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 22.207 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
13 Şubat 2001 ,Salı
Telefon
0242 334 2744 / 0850 333 0327
Bölge
ANTALYA / ANTALYA
Adres
KIZILSARAY MAH. MİLLİ EGEMENLİK CAD. 81.SOK. TONGUÇ İŞMERKEZİ NO:25/7 KAT:2 ANTALYA, ANTALYA, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.aktif.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

YURT İÇİ VE YURT DIŞI KARGO VE MAL TAŞIMACILIĞI İLE MOTORLU KURYE HİZMETLERİ VERMEK.

Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması olarak 1993 yılında kurulduk.Sektöre getirdiğimiz yenilikler ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bilişim teknolojisine dayalı uygulamalarımızla “saha operasyonları” sektörüne önderlik etmekteyiz. Tüm Türkiye’de özel eğitimli ve yüksek teknolojik donanımlı Aktif Saha Elemanları (ASEL) ile hizmet vermekteyiz.
Ulaştırma Bakanlığı’ndan P2 belgesi ile Bilgi Teknolojileri Kurum’dan almış olduğumuz BTK belgelerimiz ile hizmetimizi sunmaktayız.
Saha operasyonlarında, mobil internet, uydu ve 3G ile DigiPen gibi teknolojik unsurları kullanarak sahadan canlı ve doğru bilgi temin etmeye özen gösteriyoruz. Tüm operasyon süreçlerimizde hız, güvenlik ve şeffaflık kavramlarını esas almaktayız. Yapılan işlerin tarih ve saati, işi yapanın beyanına değil; uydudan alınan bilgiye dayanıyor. Aktif Saha Elemanlarının (ASEL) herhangi bir andaki coğrafi konumunu ve o an ne iş yaptığını, müşterimiz de izleyebilmektedir.
Aktif İleti olarak müşterilerimizin iş süreçlerine yüksek katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Sahada yapılan işlerin müşteri tarafındaki devamının da en kolay ve düşük maliyetle yapılmasını sağlayacak iş süreçleri tasarlamalarına katkıda bulunuyoruz.
Başarı ve gücümüzü acentelerimizden alıyoruz. Acentelik yapısı ile dağıtım ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz.
Müşteri memnuniyet ve güvenirliği ile sektördeki öncü ve lider konumumuzu sürdürmeyi, yeni teknolojilerle sürekli olarak alt yapımızı besleyip, dinamik yapımız ve AR-GE çalışmalarımızla birlikte, müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.
Ayrıca,
Müşterilerimiz diledikleri zaman, internet üzerinden gönderilerinin gerçek zamanlı olarak son durum bilgilerine ulaşabilmekteler.
Randevulu teslimat seçeneği, doğru zamanlama ve hız sunulmakta.İletilemeyen gönderilere de eş zamanlı müdahale edilmesini sağlayan randevulu teslimat sistemi ile dağıtım performansının artırılması hedeflenmektedir.
Şehirler arası dağıtım yapan araçlarımız ile dağıtım ağımızın %80’ini kendimiz yönetiyoruz. Ayrıca uçak kargosu entegrasyonu ile de transfer sürelerine hız kazandırıyoruz.

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri
Telefon : 0850 333 0327
E-posta : aktif@aktif.com
Firma Bilgilerimiz
Firma Adı: AKTİF İLETİ VE KURYE HİZMETLERİ A.Ş.
Vergi Dairesi: BOĞAZİÇİ KURUMLAR
Vergi No: 002 041 3198
Ticaret Sicil No: 419818
Banka Adı / Şubesi: YAPI KREDİ/PERPA 977
Banka Hesap No: TR200006701000000081490117
Mersis No: 7244-6384-1564-8732
Kep Mail Adresi: aktif@hs02.kep.tr

muhammet soganci

18/06/2014

Ara sira telefona bakin . Bune bosvermislik isinizi yapmiyacaksaniz birakin 20 defa aradik .
 

Firma Harita Konumu