Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


AKTEPE SAĞLIK VE SAUNA TESİSLERİ MUSTAFA BİLAL AKTEPE

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
4722 3
Bu işletmeye ait bilgiler 4.722 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
05 Mart 2007 ,Pazartesi
Telefon
(212)557-49-98
Bölge
GÜNGÖREN / İSTANBUL
Adres
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK MAH. SOĞANLI CAD.AZAK SOK.NO.8/1 GÜNGÖREN, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Sağlık sauna Türk hamamı cafeterya işleri, Her türlü inşaat işleri taahhüt yapı malzemeleri alım satımı ithal ve ihracatı işleri,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.