Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


Akbank - Büyükada Şubesi - Adalar - İstanbul

Bu işletmeye ait bilgiler 121 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
03 Temmuz 1974 ,Çarşamba
Telefon
216-3824253
Fax
216-3827375
Bölge
ADALAR / İSTANBUL
Adres
ŞEHIT BELEDIYE BAŞKANI RECEP KOÇ CAD. NO : 11 / 17 - ADALAR/İSTANBUL, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.akbank.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Akbank - Büyükada Şubesi - Adalar - İstanbul Havale, Eft, Para Gönderme, Para Çekme, Hesap Açma gibi Kurumsal Bankacılık ve Bireysel Bankacılık Hizmetleri, Kredi Hizmetleri, Kredi ve Mevduat hizmetleri sunar. Şube Telefonu:216-3824253 İnternet Sitesi:http

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.