Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


AKAY TEKSTİL VE KONFEKSİYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1111 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.111 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
06 Haziran 2008 ,Cuma
Yetkilileri
MEHMET KILINÇ Müdür Münferiden
Telefon
(212)562-47-40
Bölge
BAĞCILAR / İSTANBUL
Adres
ÇINAR MAH.13.SOK.NO.4/6 BAĞCILAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Konusu ile ilgili yün,pamuk,ipek,suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı,satımı,imalatı,ithalatı ve ihracatını yapmak.Her türlü ipek, pamuk,yün,sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini,ithalatını,ihracatınıtoptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak .

Bağlı olduğu kategoriler

Hizmet Sektörü->Kuru Temizlemeciler

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.